Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?


Объявления

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяць

Новости сайта

2016-11-21Заступником прокурора Київської області Бендиком Я.М. 25.11.2016 буде здійснено виїзд до Білоцерківської місцевої прокуратури для проведення особистого прийому громадян.
2016-10-26З 26 жовтня на дорогах Білої Церкви розпочалися ремонті роботи з метою збереження дорожнього покриття в зимовий період, а саме ліквідація вибоїн на асфальтному покритті на вулицях міста.
2016-03-22В Україні 24-25 березня очікується погіршення погодних умов.


Жди меня

Читать еще истории >>


Наш Яндекс виджет

+ Газета Гриф

Популярная белоцерковская газета Гриф представляет политические, экономические, социальные и развлекательные материалы, а также новости Белой Церкви, Украины и мира

добавить на Яндекс

День ангела

Таисия, Онисим, Симон


Этот день в истории

23 МАЯ

23 мая 1959 года в селе Буртинском Оренбургской области родилась Лариса Гузеева.
Заслуженная артистка РФ (1994).
В 1984 году окончила Ленинградский государственный институт театра, музыки и кинематографии (курс В.В.Петрова).
С первого курса снималась в рекламных роликах "Союзпушнина".
В 1986-1990 годы — актриса киностудии "Ленфильм".
Сейчас играет в антрепризных спектаклях, в спектакле "Пять вечеров" московского театра "Современник".
С 2008 года — ведущая телешоу "Давай поженимся!" на Первом канале.
У актрисы двое детей - Георгий и Ольга.
Избранная фильмография: "Жестокий романс", "Секретный фарватер", "Наследницы", "Семейный ужин".


еще события дня...


Карикатура часа

Курсы валют

Курсы валют Курсы валют Курсы валют
Главная страница » Белая Церковь » Багатоплановий візит голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка до Білої Церкви

Багатоплановий візит голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка до Білої Церкви

Дата публикации: 03.07.2013

Глава обласної адміністрації Анатолій Присяжнюк відвідав місто Біла Церква через дві основні причини: задля привітання ветеранів війни в Авганістані з приводу отримання ордерів на довгоочікувані квартири та ознайомлення з ходом будівництва так званого спортивного ядра на масиві Піщаному.

Дійство у «загсі»

Перш ніж описати, з якою радістю отримали колишні воїни-афганці ордери на довгоочікуване житло, – трішки преамбули до хвилюючої теми.

Глава обласної адміністрації Анатолій Присяжнюк відвідав місто Біла Церква

Сьогодні на обліку для отримання житла перебувають 117 воїнів-інтернаціоналістів, що проживають у нашому місті. Із них – 9 інвалідів. Черга на квартири не настільки велика, як малорухома. Адже сьогоднішні новосели – Михайло Авдєєв, Ярослав Клименський, Дмитро Коваленко, Олександр Прокіпець та Анатолій Прокіпець - близько 20 років очікували ось цього щасливого дня – отримання ордерів. До речі, упродовж поточного року за рахунок коштів державного бюджету та позабюджетних коштів буде придбано 25 квартир для афганців Київщини. Звісно, що новоселами стануть й ветерани Афганістану із Білої Церкви.

Маючи нагоду виступити перед афганцями (у залі Будинку урочистих та офіційних подій зібралося з десяток колишніх воїнів-афганців) Анатолій Присяжнюк подякував інтернаціоналістам за чесно виконаний обов’язок перед Вітчизною, за героїзм та мужність, проявлені у важкій і мало зрозумілій війні.

Глава обласної адміністрації Анатолій Присяжнюк відвідав місто Біла Церква

Глава адміністрації Київщини пінформував присутніх про основні напрямки роботи обласної влади щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів. Сьогодні відповідно до державної Програми «Забезпечення житлом воїнів –інтернаціоналістів», наголошувалося, здійснюється поетапне забезпечення житлом цієї категорії населення. Якщо у минулому році з так званої пільгової черги на житло наші земляки-афганці отримали тільки 2 квартири, то у цьому році поки що – аж 5! Проте є надія на те, що до кінця року отримають житло і ще кілька білоцерківців – ветеранів Афганістану.

Міський голова Василь Савчук, зі свого боку вітаючи земляків з новосіллям, подякував голові облдержадміністрації за підвищену увагу до Білої Церкви у плані її всебічного розвитку. Зокрема, у сприянні виділення коштів з вищестоячих бюджетів для забезпечення життєдіяльності міста, соціального захисту малозахищених категорій його населення.

Глава обласної адміністрації Анатолій Присяжнюк відвідав місто Біла Церква

У приємному дійстві взяли участь керуюча справами міськвиконкому Білоцерківської міської ради Ніна Дудко, начальник відділу обліку та розподілу житла міської ради Олена Костенко, голови громадських організацій спілок ветеранів Афганістану міста та області Іван Коваль та Василь Косоротов, представники від кількох громадських організацій.

Оглядини на Заріччі

Анатолій Присяжнюк не випадково заїхав до масиву Піщаний для оглядин так званого спортивного ядра, іншими словами – спортивного комплексу. Адже цей об’єкт має здатися під ключ до національного свята – Дня Незалежності. Судячи з розмаху будівництва, цей спортивний об’єкт будівельники – головний підрядник приватна будівельна фірма «Ольга» - здадуть у зазначений термін.

Перед гостями будівельників розкинувся майже добудований комплекс: стандартне футбольне поле, трибуни на 840 місць, майданчики для гри у волейбол, баскетбол. Також завершується будівництво побутових приміщень для обслуговування спортсменів – з душовими, кімнатами для відпочинку тощо.

В ході розмови з керівництвом будівельних організацій, які, окрім головного підрядника, будують спортивний комплекс, вияснилися цікаві обставини та факти із цього об’єкту.

Глава обласної адміністрації Анатолій Присяжнюк відвідав місто Біла Церква

Саме його будівництво розпочалося ще у 2008 році. Під його зведення було виділено з державного та міського бюджетів 15 мільйонів гривень. Для повного завершення будівництва залишилося освоїти близько 9 мільйонів гривень.

Варто зазначити, що спортивний комплекс матиме сучасний вигляд. Тобто, саме футбольне поле, ігрові майданчики, у тому числі й міні-футбольне поле, матимуть штучне покриття. Планується, що спортивне ядро, окрім міських команд-майстрів, відвідуватимуть для тренувань і всі бажаючи. (Цікаво, якщо не задаром то за мінімальну ціну).

Судячи з доброго настрою глави облдержадміністрації та міського голови, всі будівельні роботи виконуються з високою якістю та без відхилень від плану.

В ході розмови з журналістами, що теж «сіли на хвіст» кортежу високих гостей і приїхали на спортоб’єкт, Анатолій Присяжнюк поінформував про хід виконання завдань Президента стосовно масового залучення дітей до занять спортом, популяризації здорового способу життя. Так на Київщині будується аж 5 спортивних комплексів, подібних білоцерківським, понад 100 всіляких майданчиків для змагань з різних видів спорту. За словами Анатолія Присяжнюка, нині держава стала серйозно перейматися залученням молоді до занять різними видами спорту. Тому й зводяться у селах та містах футбольні поля, майданчки, спортивні зали.

Глава обласної адміністрації відповів на численні запитання журналістів. Варто згадати одне з них, котре задав автор цього матеріалу. Запитання стосувалося подальшої долі всім відомої у місті Льодової арени, яка нині не функціонує через профілактичні роботи. Анатолій Присяжнюк розвіяв побоювання щодо призупинки «ковзанки» через, буцімто, нестачу коштів на її обслуговування. За словами очільника адміністрації Київщини, приблизно через місяць-два Льодова арена знову запрацює, окрім любителів ковзанів, на цій спортивній арені тренуватимуться і професійні хокеїсти із «Білого Барсу».

Глава обласної адміністрації Анатолій Присяжнюк відвідав місто Біла Церква

На завершення розмови з журналістами Анатолій Йосипович пообіцяв особисто відкрити й започаткувати змагання на новоспеченому спортивному ядрі. Навіть пообіцяв привезти якусь команду професіоналів з шкіряного м’яча, аби збірна міста змогла їй протистояти.

До даного матеріалу варто «доточити» й прес-конференцію начальника відділу з питань фізичної культури і спорту міста Валерія Матвійця. Розмова присвячувалася темі «Реалізація завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою таспортом, популяризації здорового способу життя». Що найголовніше можна виділити з розмови на цю тему з боку Валерія Матвійця?

Сьогодні у місті все робиться можливе для залучення занять різними видами спорту дітей та молоді. Зокрема, всіляко підтримуються спортивні споруди та майданчики. Для капітальних ремонтів різних споривних об’єктів було виділено на поточний рік з міської казни понад 4 мільйони гривень. Після завершення цих заходів, певні кошти виділятимуться й спрямовуватимуться на навчально-спортивну роботу, для фінансової підтримки всіх 7 спортивних шкіл міста, де займаються різними видами спорту близько 2 тисяч юних дарувань.

Валерій Матвієць наголошував, що така турбота з боку міської влади до розвитку спорту дає свої плоди. (Чого варта лише заохочувальна стипендія міського голови Василя Савчука! Вона, так би мовити, настільки популярна, що на кожну припадає з десяток претендентів). Тобто, не має таких змагань на рівні світу, Європи, України, області, де б спортсмени – вихованці спортивних шкіл, а їх нараховується аж 7(!), не виборювали перші місця, примушуючи любителів з різних країн шукати на мапі наше місто на Росі!

Валерій Матвієць не поминув теми святкування Міжнародного Олімпійського дня, у тому числі й розвитку Олімпійських ігор.

Як свідчать історичні дані, 23 червня 1894 року на Міжнародному олімпійському конгресі було проголошено відродження Олімпійських ігор. Була ухвалена й олімпійська хартія та призначені перші Олімпійські ігри сучасності, які пройшли у 1861 році там, де вони й у свій час започаткувалися – у Греції.

Цікаво, що саме відзначення та святкування Олімпійського дня було відроджено в країнах світу тільки аж у 1967 році.

Відтоді цей День відзначався в СРСР, а нині відзначається і в Україні. Зокрема, на рівні областей. У цьому році Міжнародний Олімпійський день Київщина відзначатиме у Вишневому за участю й наших, білоцерківських спортивних дарувань – футболістів, представників дитячих спортивних шкіл.

Андрій ПетровПонравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →